Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Contractare servicii contabile.
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Contractare servicii contabile.

Contractare servicii contabile. Bună ziua, societatea mea X dorește să încheie cu Societatea Y un contract prestări servicii de înființare SRL și servicii contabile pentru aceasta nouă societate Y care se va înființa. Poate societatea mea X să subcontracteze o firmă de contabilitate, autorizată CECCAR care să efectueze aceste servicii pentru firma Y? Menționez ca societatea mea nu e autorizată CECCAR.
Multumesc
george-neagu, moderator