avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 216 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Buna ziua. În cazul ne înscrierii la o licitație ...
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Buna ziua. În cazul ne înscrierii la o licitație publică ...

Buna ziua. În cazul ne înscrierii la o licitație publică în SEAP tip CN sau SCN raportul proceduri mai poate fi văzut dacă nu a fost realizată înscrierea în procedură.

Alte discuții în legătură

Procedura online andreeaz andreeaz Suntem obligati sa utilizam procedura onlline, dar nu s a dat nici un ghid, etapele care trebuiesc urmarite....primesc mereu pe mail- cursuri seap...tinute la ... (vezi toată discuția)
Atribuirea contractelor de achiziþie publicã prin mijloace electronice rebenciuc rebenciuc Daca am efectuat achizitii publice prin SEAP ( anunt de participare, anunt de atribuire ) atunci este considerat procent de indeplinire a cerintelor de ... (vezi toată discuția)
Licitatie electronica lucrari de constructii-valoarea estimata deltaco deltaco Buna ziua. Tocmai am iesit de la o sedinta de deschidere a ofertelor pentru achizitia lucrarilor de constructii. si am si eu o intrebare. In cazul unei ... (vezi toată discuția)