Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua ,Vă rog să mi spuneți dacă şi cum pot ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua ,Vă rog să mi spuneți dacă şi cum pot obține ...

Bună ziua ,Vă rog să mi spuneți dacă şi cum pot obține o copie a unei adeverințe depusă la dosar într-un proces la Tribunal în anul 2008.Adeverinta cuprinde veniturile mele câştigate şi îmi trebuie în vederea recalculării pensiei .Mulțumesc
Mergeti la arhiva instantei si solicitati copie de pe acel act.