avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 726 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua ,Vă rog să mi spuneți dacă şi cum pot ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua ,Vă rog să mi spuneți dacă şi cum pot obține ...

Bună ziua ,Vă rog să mi spuneți dacă şi cum pot obține o copie a unei adeverințe depusă la dosar într-un proces la Tribunal în anul 2008.Adeverinta cuprinde veniturile mele câştigate şi îmi trebuie în vederea recalculării pensiei .Mulțumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 10:56, 19 Februarie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Mergeti la arhiva instantei si solicitati copie de pe acel act.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Acum 2 luni am iesit la pensie ( limita de varsta ). dupa emiterea ... marius0707 marius0707 Acum 2 luni am iesit la pensie ( limita de varsta ). Dupa emiterea deciziei de pensionare, am observat ca anumite sporuri de vechime nu au fost luate in calcul ... (vezi toată discuția)
Bună ziua!am o adeverință vechime datată în 06 11 1995 și,casa ... Ghebos Ghebos Bună ziua!Am o adeverință vechime datată în 06 11 1995 și,casa de pensii,nu o ia în calcul, deoarece nu respectă normele legii 263/2010 punctul ... (vezi toată discuția)
Buna ziua am lucrat o perioada de 11 ani la iiruc, intreprindere ... uca2015 uca2015 Buna ziua Am lucrat o perioada de 11 ani la IIRUC, intreprindere care s-a desfiintat, motiv pt care m-am adresat arhivei detinatoare a arhvivei IIRUC- Arhive ... (vezi toată discuția)