Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, cum pot afla unde se afla arhiva fostei ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, cum pot afla unde se afla arhiva fostei intreprinderi ...

Buna ziua,
cum pot afla unde se afla arhiva fostei intreprinderi T.C.I.C.N.E. Cernavoda – G.S.C.I. Braila – Santier Borzesti
Parti din arhiva se afla la firme de arhivare din Braila si Tulcea, dar acestea nu detin si arhiva fostului Santier din Borzesti.
Multumesc!
Intrebati aici
TCI-CNE Cernavoda
[ link extern ] /