Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Facilitati constructii
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Facilitati constructii

Buna ziua. O microintreprindere (constructii) are in ianuarie 2024 CA 33600 lei si pierdere contabila, beneficiaza de facilitatile in constructii?
Da.
daca are venituri in luna ianuarie da .