Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Am o fiică care a divorțat , acum fostul soț stă ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Am o fiică care a divorțat , acum fostul soț stă în casa ...

Am o fiică care a divorțat , acum fostul soț stă în casa pe care fiica mea o are dinaintea căsătoriei pe numele ei de fată. Întrebarea este : Cum poate să-l evacueze pe fostul soț ,legal vorbind. Vă mulțumesc mult anticipat pentru răspuns.
mihaiclaudiugabriel, utilizator
Actiune in evacuare în instanta. Notificat înainte sa părăsească casa , ca altfel cere si bani pe zi de intarziere