Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, in contractul meu de propietate al ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, in contractul meu de propietate al apartamentului, ...

Buna ziua, in contractul meu de propietate al apartamentului, este trecuta o habitatie viagera al unui cetatean italian,nu l-am mai vazut de 27 ani, doresc sa il gasesc, dar nu reusesc, ce ma sfatuti sa fac? Multumesc
Mai asteptati 3 ani, apoi va adresati instantei si cereti sa constate stingerea dreptului prin neuz.