Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cum aflu dacă pârâta a făcut apel?
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cum aflu dacă pârâta a făcut apel?

Foarte simplu,dacă v a fost comunicata sentința,așteptați trecerea celor 30 de zile apoi sunați la registratura instantei,mergeți personal,verificați pe portalul instantelor etc.