Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Invitatie la ANAF primita in SPV , termenul de 15 zile.
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Invitatie la ANAF primita in SPV , termenul de 15 zile.

Buna ziua,

Am primit o iniviatie la ANAF in spatiul virtual. Cand curge timpul oficial de 15 zile pentru a ma prezenta la ei sau pentru a trimtie documentele ?, dela primirea ei fizica, ca probabil au trimis si fizic sau de cand am accesat fisierul in SPV ?
george-neagu, moderator
Nu va mai trimite și una tipărită in plic.
Deci se ia in calcul data primirii , data la care a fost incarcata in SPV... dar poate nu am avut acces, etc.