Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Permis de conducere reinnoit Conducătorii auto care ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Permis de conducere reinnoit Conducătorii auto care au împlinit ...

Permis de conducere reinnoit
Conducătorii auto care au împlinit 70 ani trebuie sa își schimbe permisul auto imediat după împlinirea vârstei? Se prevede vreun termen de timp pentru reinnoire? . Va multumesc.
Deocamdată nu există o prevedere legală de acest gen.