Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, in cazul in care as cumpara o locuinta ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, in cazul in care as cumpara o locuinta impreuna cu ...

Buna ziua, in cazul in care as cumpara o locuinta impreuna cu un prieten, contributie 80-20, se poate intabula dreptul de proprietate pentru amandoi in aceste procente? E necesar ca la achizitie sa avem un cont bancar comun sau plateste fiecare din contul sau?
Multumesc frumos
~ Conținut șters la cerere ~