Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Asigurare CNAS Bună ziua,sunt angajat cu CM de la ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Asigurare CNAS Bună ziua,sunt angajat cu CM de la data de 01.02.2024,am ...

Asigurare CNAS
Bună ziua,sunt angajat cu CM de la data de 01.02.2024,am avut nevoie sa iau o rețetă compensata și apare ca nu sunt asigurat,am lucrat și încă lucrez,doar luna decembrie 2023 a fost fără activitate,în rest am lucrat dar la firme diferite.
La verificare on line apare ca neasigurate.
Mergeti cu adeverinta de la angajator la Casa de Asigurari de Sanatate.