Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... asociatia de proprietari ; participarea la AG, se ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

asociatia de proprietari ; participarea la AG, se poate limita ...

asociatia de proprietari ; participarea la AG, se poate limita la o pers la cei care nu sant membri ?
Nu ati vrea sa dezvoltati putin ideea? Care este intrebarea, dar in limba romana, va rog !