Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Plata zile C. O. neefecuate se face în natură sau la ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Plata zile C. O. neefecuate se face în natură sau la încetarea ...

Plata zile C. O. neefecuate se face în natură sau la încetarea CIM,, dacă luna aceasta se schimbă ccm, se schimbă și Cim, deci actualul ccm și cim vor înceta, pot solicita plata zilelor de CO neefecuate??
Plata zilelor de C.O. neefecuate se face numai la încetarea c.i.m.
Cornel Vasile, Consilier juridic