Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Art 336 cu aplicarea art 41 Aceiasi infracțiune ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Art 336 cu aplicarea art 41 Aceiasi infracțiune inafara perioadei ...

Art 336 cu aplicarea art 41
Aceiasi infracțiune inafara perioadei de condamnare
Fiti mai explicit, dati detalii, scrieti fraze cu inteles, daca doriti raspunsuri. De exemplu ce articole, de unde si ce s-a intimplat.
latka, utilizator