avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 933 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Împărțire suma X la Y moștenitori,va rog să mă ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Împărțire suma X la Y moștenitori,va rog să mă ajutati ...

Împărțire suma X la Y moștenitori,va rog să mă ajutati in următoarea situație și anume ,printr o decizie de compensare s a dat mai multor moștenitori respectiv 23 un număr de X puncte,printr un certificat de moștenitor mama are o cota de 20/360 ,cate puncte ii revin mamei mele? Mulțumesc!
Cel mai recent răspuns: Monica_tm , utilizator 17:30, 9 Martie 2024
X : 360 x 20 .
Multumesc!

CHKa a scris:

X : 360 x 20 .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Decizie anrp tgavrilo tgavrilo In urma unei activitati care s-a derulat pe parcursul mai multor ani, mama mea a dobandit din partea ANRP, o decizie de compensare prin puncte a unei case ... (vezi toată discuția)
Succesiune cu cedare nikitta_1972 nikitta_1972 In urma decesului tatalui meu (in 1999) eu si cei doi frati ai mei nu am facut succesiunea. Mama traieste. Unul din frati cere deschiderea ... (vezi toată discuția)
Cum se imparte terenul? gabriella222 gabriella222 Tata decedeaza in 1995 si lasa un teren(pe numele tatalui si al mamei)-urmasi la mostenire mama si 2 fice (x si y).Fiica y renunta la succesiunea tatalui, si ... (vezi toată discuția)