Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Împărțire suma X la Y moștenitori,va rog să mă ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Împărțire suma X la Y moștenitori,va rog să mă ajutati ...

Împărțire suma X la Y moștenitori,va rog să mă ajutati in următoarea situație și anume ,printr o decizie de compensare s a dat mai multor moștenitori respectiv 23 un număr de X puncte,printr un certificat de moștenitor mama are o cota de 20/360 ,cate puncte ii revin mamei mele? Mulțumesc!
X : 360 x 20 .
Multumesc!

CHKa a scris:

X : 360 x 20 .