Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cand o cerere de stramutare a unei cauze civile este ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cand o cerere de stramutare a unei cauze civile este incompatibila ...

Cand o cerere de stramutare a unei cauze civile pe motiv de banuiala legitima este inadmisibila ?Daca procesul se afla in cele 30 de zile de apel ,cauza se afla in judecata ?(DA SAU NU ) In ce stadiu procesual este cauza :FOND SAU IN APEL?: Doresc o precizare a unui avocat . Cu stima !
comanescudumitru2014@gmail.com, utilizator