avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 195 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua. Am următoarea întrebare: Dacă ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua. Am următoarea întrebare: Dacă preșcolarii beneficiază ...

Buna ziua. Am următoarea întrebare: Dacă preșcolarii beneficiază de transport gratuit. In Hoararea 810 din 2023 nu reiese ca și preșcolarii ar beneficia de transport gratuit, doar elevii Va rog sa ma lămuriti și pe mine, păreri împărțite….unui zic ca da , alții nu. Va mulțumesc! .
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:53, 10 Martie 2024
Beneficiaza elevii înscriși în unitățile de învățământ primar, gimnazial, liceal și postliceal.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua, faptul ca metrorex si ratb in bucuresti ofera abonamente ... despredrept despredrept Buna ziua, faptul ca Metrorex si RATB in Bucuresti ofera abonamente gratuite doar elevilor din invatamantul public acreditat, si nu celor din cel privat ... (vezi toată discuția)
Director adjunct mariamocanu mariamocanu directorul adjunct la o unitate de invatamant preuniversitar poate efectuat ore suplinite? (vezi toată discuția)
Bună ziua. avem un venit de 1470 lei pt trei persoane, care ... Fluturass Fluturass Bună ziua. Avem un venit de 1470 lei pt trei persoane, care locuiesc la aceiași adresa eu, copilul de 19 ani și copilul minor de 8 ani, adică de 490 ... (vezi toată discuția)