Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua. Am următoarea întrebare: Dacă ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua. Am următoarea întrebare: Dacă preșcolarii beneficiază ...

Buna ziua. Am următoarea întrebare: Dacă preșcolarii beneficiază de transport gratuit. In Hoararea 810 din 2023 nu reiese ca și preșcolarii ar beneficia de transport gratuit, doar elevii Va rog sa ma lămuriti și pe mine, păreri împărțite….unui zic ca da , alții nu. Va mulțumesc! .
Beneficiaza elevii înscriși în unitățile de învățământ primar, gimnazial, liceal și postliceal.