Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... personal contractual : functie : referent SS-executie, ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

personal contractual : functie : referent SS-executie, profesie ...

personal contractual : functie : referent SS-executie, profesie economist.
se poate modifica fisa de post fara acordul meu in urmatoare situatie:
fisa de post are ca principala atributie salarizarea precum si alte atributii in jurul acesteia. se doreste modificarea fisei de post cu atributii privind ”litigiile”( reclamatii, plangeri, conflicte de munca) petru solutionare si rezolvare la nivel de instituție. exista un avocat colaborator si șef serviciu
daca nu sunt de acord cu fisa de post ce se poate intampla ??? care este următoare procedura???
alexandrinagina, utilizator
Când, cum și cât se poate modifica fișa postului
www.avocatnet.ro/articol_574...

Modificarea fișei postului se poate face unilateral, atâta timp cât nu se modifică felul muncii
www.avocatnet.ro/forum/discu...
si ceea ce eu am expus mai sus nu se evidentieaza si acest lucru???