Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Salutare! Ce se intampla dupa cele 6 luni de urmarire ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Salutare! Ce se intampla dupa cele 6 luni de urmarire penala? ...

Salutare! Ce se intampla dupa cele 6 luni de urmarire penala? Sau are legatura doar cu perioada maxima de arest preventiv?
Aveti dvs un model de astfel de cerere pentru consultarea dosarului? As dori sa fac una si sper eventual sa primesc un raspuns.