Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Am depus la judecatorie modificari acte constitutive ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Am depus la judecatorie modificari acte constitutive persoane ...

Am depus la judecatorie modificari acte constitutive persoane juridice si a fos afisat pe portal urmatoartele va rog sa imi explicati ce inseamna.Amână pronunţarea în cauză la data de 21.03.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 07.03.2024.Multumesc
Insemna ca judecătorul va pronunța hotărârea de admitere sau respingere a cererii dvs la data respectiva..În 90%din spete indiferent ca sunt banale(cum.e a dvs)saucomplexe pronunțarea se amână chiar de mai multe ori..