Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Daca un bun personal il vând căsătorit fiind și ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Daca un bun personal il vând căsătorit fiind și cumpăr altul ...

Daca un bun personal il vând căsătorit fiind și cumpăr altul în timpul căsătoriei de acei bani aproximativ cum demonstrez că e al meu
Se mentioneaza in act acest aspect (provenienta banilor).

Sau schimbati regimul matrimonial