Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Cât plătește un angajator ptr un salariu min pe ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Cât plătește un angajator ptr un salariu min pe economie 3300?

Cât plătește un angajator ptr un salariu min pe economie 3300 lei?
george-neagu, moderator
I se retine salariatului din brut : CAS : 775 ; CASS : 310 , impozit : 136 si CAM : 70 lei