Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, conform Codului civil exista posibiliatea ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, conform Codului civil exista posibiliatea de a avea ...

Buna ziua, conform Codului civil exista posibiliatea de a avea doua sau mai multe accese intr-o proprietate privata ( casa familiara ) ?? . Daca nu, rog mentionarea actului care reglementeaza acesta posibilitate.
Accese = intrări? Puteți avea câte vreți, câtă vreme sunt figurate în schița cadastrală intabulată
MULTUMESC !