avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 301 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... buna seara, am nevoie de un avocat specializat pe ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

buna seara, am nevoie de un avocat specializat pe legea sportului ...

buna seara, am nevoie de un avocat specializat pe legea sportului romanesc; platesc pentru consultanta, rog raspuns in privat, multumesc.
Cel mai recent răspuns: ondalin , utilizator 17:12, 19 Martie 2024
De ce nu postati nelamurirea dvs ?

Legea educaţiei fizice şi sportului se refera la intreg sstemul național de educație fizică și sport în România.

Pai eu vreau sa merg direct in instanta, ce lege din sport permite mapn sa aiba 30+ echipe sportive ?
Cornel Vasile a scris:

De ce nu postati nelamurirea dvs ?

Legea educaţiei fizice şi sportului se refera la intreg sstemul național de educație fizică și sport în România.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Club sportiv maryuss9 maryuss9 Buna ziua Ma intereseaza cam cat costa prin intermediul unui avocat infiintarea unui club sportiv pe persoana fizica.Multumesc. (vezi toată discuția)
Sportul la romani trope_doi trope_doi In primul rand vreau sa precizez ca sportul este o activitate necesara, benefica pentru sanatate atunci cand este practicat cu regularitate si organizat. Se ... (vezi toată discuția)
Cum infiintez o federatie sportiva nationala? Roberttaffa Roberttaffa As dori sa infiintez o federatie sportiva nationala . Care sunt etapele legale pe care trebuie sa le parcurg la de 0 pana la a functiona legal ca si ... (vezi toată discuția)