Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... buna seara, am nevoie de un avocat specializat pe ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

buna seara, am nevoie de un avocat specializat pe legea sportului ...

buna seara, am nevoie de un avocat specializat pe legea sportului romanesc; platesc pentru consultanta, rog raspuns in privat, multumesc.
De ce nu postati nelamurirea dvs ?

Legea educaţiei fizice şi sportului se refera la intreg sstemul național de educație fizică și sport în România.

Pai eu vreau sa merg direct in instanta, ce lege din sport permite mapn sa aiba 30+ echipe sportive ?
Cornel Vasile a scris:

De ce nu postati nelamurirea dvs ?

Legea educaţiei fizice şi sportului se refera la intreg sstemul național de educație fizică și sport în România.