Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, cum pot obține o adeverință de vechime ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, cum pot obține o adeverință de vechime în munca ...

Bună ziua, cum pot obține o adeverință de vechime în munca?
În perioada 1986-1989 am fost salariata la Intreprinderea Poligrafica Informatia Bucureștiului.
Și în perioada 1989-1990 la Institutul Național pentru Creație Științifică și Tehnica București.
Adevertintele se cer direct la firma sau la detinatorul de arhiva, daca firma nu mai exista.
Intrebati la Direcţia Arhivelor Naţionale ale Municipiului București
Adresa: Bucureşti, Calea Văcăreşti, nr. 470, sect. 4.
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: smban@arhivelenationale.ro

Vedeti si
www.avocatnet.ro/forum/discu...
Mulțumesc