Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Modificarea OUG 49/2019(uber,bolt)
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Modificarea OUG 49/2019(uber,bolt)

Buna ziua!
In legatura cu modificarea OUG 49/2019(uber,bolt) se poate interzice a lucra ca titular de pfa cu autoturismul propriu?
george-neagu, moderator
Este o intrebare fara raspuns?
Sau se poate intampla si aici ca in cazul e- factura, care era adresata doar platitorilor de tva?

Cornea444 a scris:

Buna ziua!
In legatura cu modificarea OUG 49/2019(uber,bolt) se poate interzice a lucra ca titular de pfa cu autoturismul propriu?