avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1090 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Program de vizita Buna ziua ! Prima si a treia ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Program de vizita Buna ziua ! Prima si a treia saptamana din ...

Program de vizita

Buna ziua !

Prima si a treia saptamana din luna incepand cu ziua de vineri ora 19.00... interpretari diferite.

Ex. Luand luna martie .... ???
Vreau o clarificare.

Multumesc !
Cel mai recent răspuns: SCA IONESCU & NOVAC , Avocat 17:18, 17 Martie 2024
Cred ca se refera la faptul ca un weekend sa fie copilul la mama, un weekend la tata.
Care ar fi acelea luand ca exemplu luna martie care a inceput exact intr-o vineri?

SCA IONESCU & NOVAC a scris:

Cred ca se refera la faptul ca un weekend sa fie copilul la mama, un weekend la tata.

1, 15, 29 martie

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Program vizita minor în weekend listan listan Conform celor de mai jos, când ziua 1 a lunii pica sâmbătă, copilul ar trebui să meargă la tată în weekendul respectiv? Dar dacă pica ziua 1 a ... (vezi toată discuția)
Program vizita minor cameliaah cameliaah Buna ziua! Vin cu rugamintea de a-mi impartasi interpretarea dumneavoastra juridica a urmatorului program de vizita: Primul si al treilea week-end al fiecarei ... (vezi toată discuția)
Exercitare in comun autoritate parinteasca ettorebariton ettorebariton Solutia pe scurt: Admite acţiunea principala. Admite in parte cererea reconvenţionala. Dispune ca autoritatea părinteasca privind minorul sa fie exercitata ... (vezi toată discuția)