Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Program de vizita Buna ziua ! Prima si a treia ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Program de vizita Buna ziua ! Prima si a treia saptamana din ...

Program de vizita

Buna ziua !

Prima si a treia saptamana din luna incepand cu ziua de vineri ora 19.00... interpretari diferite.

Ex. Luand luna martie .... ???
Vreau o clarificare.

Multumesc !
Cred ca se refera la faptul ca un weekend sa fie copilul la mama, un weekend la tata.
Care ar fi acelea luand ca exemplu luna martie care a inceput exact intr-o vineri?

SCA IONESCU & NOVAC a scris:

Cred ca se refera la faptul ca un weekend sa fie copilul la mama, un weekend la tata.

1, 15, 29 martie