Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua . Angajatorul nu acordă repausul ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua . Angajatorul nu acordă repausul săptămânal de ...

Bună ziua .
Angajatorul nu acordă repausul săptămânal de 48 ore consecutive .
1 - fac sesizare la I.T.M.
2 - îmi caut avocat specializat în legislația muncii ?

Vă rog să-mi spuneți care variantă trebuie să o aleg .

Mulțumesc anticipat .
Depuneti o sesizare la ITM
Depuneti sesizare la ITM.