Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Sunt pensionar M.A.I din anul 2016. Am lucrat mai ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Sunt pensionar M.A.I din anul 2016. Am lucrat mai departe în ...

Sunt pensionar M.A.I din anul 2016. Am lucrat mai departe în sistemul civil până în prezent.
Ce trebuie să fac pentru a mi se calcula acești ani lucrati?
La implinirea varstei de 65 ani aveti dreptul la pensie si din sitemul public.