Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Penalizari la taxa de salubrizare
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Penalizari la taxa de salubrizare

Dacă taxa de salubrizare a trecut de la firma de salubrizare la biroul taxe și impozite de la primărie și am întârzieri la plata acestei taxe cei de la primărie au voi să îmi pună penalizări.
Mulțumesc
george-neagu, moderator
Orice taxa care nu este platita la timp este supusa penalizarii.