avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 223 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Penalizari la taxa de salubrizare
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Penalizari la taxa de salubrizare

Dacă taxa de salubrizare a trecut de la firma de salubrizare la biroul taxe și impozite de la primărie și am întârzieri la plata acestei taxe cei de la primărie au voi să îmi pună penalizări.
Mulțumesc
Ultima modificare: Miercuri, 20 Martie 2024
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Alexandrarares , utilizator 13:34, 20 Martie 2024
Orice taxa care nu este platita la timp este supusa penalizarii.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua, am fost recent recent la primărie să plătesc impozitul ... andreipb andreipb Buna ziua, Am fost recent recent la primărie să plătesc impozitul și am fost înștiințată că am de plătit taxa de salubrizare pe anul curent și anul ... (vezi toată discuția)
Taxa salubrizare Cristina Bodocean Cristina Bodocean Buna ziua Sunt Bodocean Cristina din Rascruci Jud Cluj.In legatura cu taxa de salubrizare care o platesc la Primaria de care apartin .In urma cu doi ani am ... (vezi toată discuția)
Asociatie proprietari si neconcordanta impozit + taxa gunoi menajer justlivefree justlivefree Buna ziua, va rog cu amabilitate sa ma luminati in privinta urmatoarei neconcordante. Locuiesc intr-un apartament din mun. Suceava - [b]persoane trecute ... (vezi toată discuția)