avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 864 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Linia ierarhica. Buna seara. Daca nu sunt multumit de ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Linia ierarhica. Buna seara. Daca nu sunt multumit de masurile ...

Linia ierarhica.
Buna seara. Daca nu sunt multumit de masurile pe care le ia ANPC, cui ma adresez? In fata cui raspunde ANPC-ul?
Cel mai recent răspuns: Livius Laslau , Consilier juridic 19:14, 21 Martie 2024
guvernul
Bună seara!
Detaliați, vă rog: sunteți petiționar sau sancționat? În funcție de situația în care vă aflați, vă putem răspunde în concret.
Succes și numai de bine!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Practica comerciala inselatoare, domeniul medical IRISL IRISL Buna ziua, In baza confirmarii telefonice a disponibilitatii de fonduri CAS, am efectuat o programare la o clinica medicala privata pentru un examen ... (vezi toată discuția)
Linkuri you tube in petitie StefaniaEmerson StefaniaEmerson Buna seara, As dori sa stiu daca Legea Petitiilor permite transmiterea de linkuri catre canalul You Tube unde am pus inregistrari proba. Primaria sectorului ... (vezi toată discuția)
Exista o autoritate care sa controleze anpc, daca aceasta isi bate joc de petenti?? ContSters437822 ContSters437822 Buna ziua, Incerc sa reziliez un contract de telefonie mobila Digi, deoarece nu am semnal nici la telefon nici la internet. Numarul respectiv este cel de ... (vezi toată discuția)