Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Linia ierarhica. Buna seara. Daca nu sunt multumit de ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Linia ierarhica. Buna seara. Daca nu sunt multumit de masurile ...

Linia ierarhica.
Buna seara. Daca nu sunt multumit de masurile pe care le ia ANPC, cui ma adresez? In fata cui raspunde ANPC-ul?
guvernul
Bună seara!
Detaliați, vă rog: sunteți petiționar sau sancționat? În funcție de situația în care vă aflați, vă putem răspunde în concret.
Succes și numai de bine!