Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Persoana fără servici, poate plăti doar pentru ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Persoana fără servici, poate plăti doar pentru servicii medicale ...

Persoana fără se ici, poate plăti doar pentru servicii medicale în fiecare luna?
Nu e mai bine sa se asigure in sistemul de sanatate publica?

gasiti detalii aici
[ link extern ]