avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 267 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Persoana fără servici, poate plăti doar pentru ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Persoana fără servici, poate plăti doar pentru servicii medicale ...

Persoana fără se ici, poate plăti doar pentru servicii medicale în fiecare luna?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 05:56, 22 Martie 2024
Nu e mai bine sa se asigure in sistemul de sanatate publica?

gasiti detalii aici
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Asigurare de sanatate pt sotul meu cetatean german stabilit in romania! claudia schoenberger claudia schoenberger Buna ziua! Va rog frumos sa ma indrumati cum sa fac asigurare de sanatate pt sotul meu pensionar , cetatean german stabilit in Romania cu anmeldug facut la ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. sunt angajata cu acte de 3 luni. vreau sa îl iau ... IuliaMariaa IuliaMariaa Buna ziua. Sunt angajata cu acte de 3 luni. Vreau sa îl iau pe tatăl meu ca și coasigurat că are nevoie de o operatie urgenta și el nu e asigurat nu are ... (vezi toată discuția)
Microintreprindere,cas mihai123456 mihai123456 Daca la o microintreprindere nu mai exista obligativitatea de a avea cel putin un angajat (asa cum era prevazut anterior) cum isi poate plati totusi ... (vezi toată discuția)