Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua daca înscriu copilul la creșă mi se taie ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua daca înscriu copilul la creșă mi se taie indemnizația ...

Buna ziua daca înscriu copilul la creșă mi se taie indemnizația de creștere a copilului?
nu