Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua! Eu locuiesc și lucrez în Germania, nu ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua! Eu locuiesc și lucrez în Germania, nu sunt cetățean ...

Bună ziua! Eu locuiesc și lucrez în Germania, nu sunt cetățean german. Trebuie să-mi fac o operație la ochi în România , nu- mi ajunge concediul de odihnă. Concediul medical din România este valabil în Germania?
Detalii
[ link extern ] /