avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1015 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua! Eu locuiesc și lucrez în Germania, nu ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua! Eu locuiesc și lucrez în Germania, nu sunt cetățean ...

Bună ziua! Eu locuiesc și lucrez în Germania, nu sunt cetățean german. Trebuie să-mi fac o operație la ochi în România , nu- mi ajunge concediul de odihnă. Concediul medical din România este valabil în Germania?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:05, 23 Martie 2024
Detalii
[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Documente necesare pentru emigrare in germania NIKIGRIG NIKIGRIG Va rog sa ma ajutati cu informatii privind actele de identitate (carte identitate, certificat de nastere) si actele de studii (diploma bacalaureat) sau altele ... (vezi toată discuția)
Concediu medical tekton tekton mentionez ca muncesc in Germania de 8 luni, am rezidenta singt inscrisa la asigurarea medicala AOK de acolo.Am venit in Romania avind concediu de odihna pentru ... (vezi toată discuția)
Despre ccc in alta tara marcucarolina marcucarolina Buna seara , Vreau sa va intreb daca este valabila legea in care tatal sa beneficieze de indemnizatie crestere copil pana la varsta de ... (vezi toată discuția)