Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... În urma succesiunii după soțul meu,masina(care este ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

În urma succesiunii după soțul meu,masina(care este înmatriculată ...

În urma succesiunii după soțul meu,masina(care este înmatriculată pe numele meu) a fost împărțită 62,5% eu iar cei 2 copii majori 37,5%.Cum procedăm sa vindem masina?
O vindeți împreună