avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 812 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... În urma succesiunii după soțul meu,masina(care este ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

În urma succesiunii după soțul meu,masina(care este înmatriculată ...

În urma succesiunii după soțul meu,masina(care este înmatriculată pe numele meu) a fost împărțită 62,5% eu iar cei 2 copii majori 37,5%.Cum procedăm sa vindem masina?
Cel mai recent răspuns: raluk0207 , utilizator 14:10, 27 Martie 2024
O vindeți împreună

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Succesiune (cum se imparte averea ) rotarualin rotarualin As vrea sa stiu cum se imparte averea dupa decesul unuia dintre soti . din cate am auzit si citit pe forumuri averea se imparte cam asa : sotiea ... (vezi toată discuția)
Mostenire darius12 darius12 am \"mostenit\" impreuna cu fratele si cu mama mea 2 masini , pe care dorim sa le vindem. Masinile sunt inmatriculate pe numele tatalui meu (decedat). Cum ... (vezi toată discuția)
Vânzare autoturism al unei persoane decedate, după încheierea dezbaterii succesiunii Andrej2014 Andrej2014 Buna ziua, tatăl meu care a decedat acum 9 luni avea o mașina înmatriculata pe numele lui. Moștenitorii suntem 4, mama , cei doi frați ai mei și cu mine. ... (vezi toată discuția)