avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 292 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cum pot afla unde se află arhiva întreprinderi ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cum pot afla unde se află arhiva întreprinderi Energoconstructia ...

Cum pot afla unde se află arhiva întreprinderi Energoconstructia București care avea sediul în craiova (ișalnita).Mulțumesc.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:58, 28 Martie 2024
Intrebati aici
[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum poti avea acces la arhivele unei firme care nu mai axista? sofia valentina sofia valentina am nevoie de o adeverinta de la o firma care s-a desfiintat dupa 1990. (vezi toată discuția)
Buna ziua , aș dori sa întreb dacă cineva cunoaște unde se ... Lavey Lavey Buna ziua , Aș dori sa întreb dacă cineva cunoaște unde se poate afla arhiva întreprinderii C.P.A.D.M. București , desființată în anii 1989/1990. ... (vezi toată discuția)
Bună ziua, am pierdut cartea de muncă și nu pot să recuperez ... Violeta Stircu Violeta Stircu Bună ziua, am pierdut cartea de muncă și nu pot să recuperez nici un an muncit în anumite locuri. Ce pot să fac??? În August împlinesc 62 și vreau să ... (vezi toată discuția)