Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua Sunt pensionar pe caz de boală gradul 3 ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua Sunt pensionar pe caz de boală gradul 3 și aș putea ...

Bună ziua
Sunt pensionar pe caz de boală gradul 3 și aș putea fi asociat la o firmă de taxi cu 25 la sută fără să îmi fie afectată pensia
Dar sa și lucrez pe taxi
Pensia de boala gradul 3 va permite sa lucrati 4 ore cu contract individual de munca.
Puteti fi asociat intr-o firma privata.