Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua, Deținem 5000mp într-o parcela prin ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua, Deținem 5000mp într-o parcela prin sentința civilă, ...

Bună ziua,
Deținem 5000mp într-o parcela prin sentința civilă, Este normal sa ne ceara copie după sentința civilă Cadastristul angajat de primarie care se ocupa de cadastru parcelei respective?
Primăria se ocupa de cadastru
Buna ziua, da.
Se poate face ,,șmecheri "...ma refer la strămutare, dacă primăria face cadastru
Dacă da,ce trebuie sa facem sau ce trebuie sa urmărim
Cu stima
Ion Cătălin

Madalina Pascu a scris:

Buna ziua, da.