Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Am ieșit la penzie de invaliditate cu 4 ore. În ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Am ieșit la penzie de invaliditate cu 4 ore. În decizie scrie ...

Am ieșit la penzie de invaliditate cu 4 ore. În decizie scrie 1042 în loc de 1281 lei. Se ce oare?
Veți primi 1281 lei.