Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Un expert financiar mandatar, pentru un candidat ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Un expert financiar mandatar, pentru un candidat independent. ...

Un expert financiar mandatar, pentru un candidat independent. Daca știe cineva?
Care va este nelamurirea ?