Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Transport valori
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Transport valori

Bună ziua
Eu lucrez la o firma de transport valori.
1: Este legal transportarea de bunuri și valori pe timp de noapte cu 2 persoane înarmate dintr-un județ în altul?
2: Eu după câte știu echipajul de transport valori este compus din minimum 3 persoane ( șofer,casier și însoțitor ),așa este?
Gasiti informatii utile aici: [ link extern ]