Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Va rog, daca stie cineva, unde pot gasi ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Va rog, daca stie cineva, unde pot gasi arhivele pentru ...

Buna ziua,
Va rog, daca stie cineva, unde pot gasi arhivele pentru AUTOBAZA 4 MILITARI, am nevoie de o adeverinta vechime pentru dosarul de pensie.
Va multumesc anticipat.
Intrebati aici
Societatea de Transport Bucuresti STB SA
Bd. Dinicu Golescu nr.1 Sector 1
Call Center: 021 9391
Fax: 021 307 45 99
E-mail: info@stbsa.ro / office@stbsa.ro
Cornel Vasile, Consilier juridic
Va multumesc frumos!