avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 594 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bancnote false euro
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bancnote false euro

Bancnote false
Bună seara, am și eu o nelămurire în legătură cu ce am pățit ieri la muncă au venit 3 persoane 2femeie și un bărbat să le schimb câte 200 de € la fiecare noi aveam mașina de verificat Euro dar eu nefolosind niciodată un euro să știu care e fals sau vechi colegele mi au spus să pun bancnota la lumină lămpii de verificat și să se vadă niște stele pe ea și am pus o s au văzut nu mi a zis ca trebuia sa fie stelel fluorescente sau ca exista ceva hologramă pe ei nici măcar o bancnota sa văd de 200 de euro sa îmi dau seama după ce sa ma uit nu am avut și astăzi după ce am schimbat și stele se vedeau la lumina lămpii când mi a venit schimbul mi a zis ca acele bancnote sunt false și să sun la poliție poliția a venit și a luat bancnotele pe mine m a pus sa explic ce s a întâmplat mi a luat toate datele și a rămas ca voi mai merge la niște declarații și s au uitat pe camere să le arăt peroanele care au schimbat. Este vorba de 600 euro schimbați în lei adică 3000lei am dat din casierie și eu am rămas cu banii falși ce e de făcut pentru mine? Trebui să dau eu banii înapoi?
Cel mai recent răspuns: adrian@13 , utilizator 05:13, 3 Aprilie 2024
Bună dimineața! În mod normal trebuia sa fiți instruită la angajare. Nu semnați niciun act antedatat care să specifice faptul că ati fost instruită în acest sens. Dacă vi se vor imputa banii aveți o șansă în instanță.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cumpărați online bani falși de înaltă calitate și nedetectabili ... mbalga mbalga Cumpărați online bani falși de înaltă calitate și nedetectabili de grad AA+, pașapoarte reale false, cărți de identitate, permis de ... (vezi toată discuția)
Cumpărați online bani falși de înaltă calitate și nedetectabili ... mbalga mbalga Cumpărați online bani falși de înaltă calitate și nedetectabili de grad AA+, pașapoarte reale false, cărți de identitate, permis de ... (vezi toată discuția)
Bancnote euro false. Juca Sergiu-Gheorghe Juca Sergiu-Gheorghe Buna ziua. Azi am mers la banca sa scot o suma de bani de pe un card de euro, 350 mai exact. La acelasi ghiseu erau doua persoane. Una dintre ele parea sa fie ... (vezi toată discuția)