Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua. O mamica este in c.i.c pana in data de ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua. O mamica este in c.i.c pana in data de 26.05.2024.va ...

Buna ziua. O mamica este in c.i.c pana in data de 26.05.2024.va naste al doi-lea copil in perioada 10-15 iunie 2024.Mamica este P.F.A. si are suspendata activitatea pana in 02.06.2024.Intrebare: trebuie sa activeze P.F.A-ul pentru perioada 27.05.2024 si 10.06.2024 (sa presupunem) sau poate prenungi suspendarea pentru inca 2 ani ?
poate prelungi suspendarea pentru inca 2 ani .
Multumesc.