Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua! Avem un salariat cu concediu medical ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua! Avem un salariat cu concediu medical pentru perioada ...

Bună ziua!
Avem un salariat cu concediu medical pentru perioada 01.03-31.03. Între timp, în luna martie salariatul a decedat.
Cum se înregistrează concediul medical:
- pentru toată perioada, conform certificat eliberat de medicul specialist
- până la data decesului
Buna ziua,
Poate va ajuta acest raspuns
[ link extern ]
pana la data decesului.
Mulțumesc pentru suport!
valentina.popa@flashlighting., utilizator