Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua. Perioada suplimentara acordata pt grupa a ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua. Perioada suplimentara acordata pt grupa a 2-a de munca ...

Grupa a 2a si stagiul de cotizare.
Buna ziua. Perioada suplimentara acordata pt grupa a 2-a de munca poate completa un stagiu de cotizare de 34 ani si 7 luni in vederea iesirii la pensie anticipata ( cu penalizari) in anul 2025 ?
Petrutafleancu, utilizator
Nu.Doar stagiul contrbutiv intră.