Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Ce inseamna adeverinta de venituri, CONFORMA? Ma refer ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Ce inseamna adeverinta de venituri, CONFORMA? Ma refer la adeverinta ...

Ce inseamna adeverinta de venituri, CONFORMA? Ma refer la adeverinta de vebituri depusa la Casa de pensiii si care nu s-a luat in calcul pina acum.
Corespunzatoare Anexei la Legea 360/2023, probabil.