avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 578 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Ce inseamna adeverinta de venituri, CONFORMA? Ma refer ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Ce inseamna adeverinta de venituri, CONFORMA? Ma refer la adeverinta ...

Ce inseamna adeverinta de venituri, CONFORMA? Ma refer la adeverinta de vebituri depusa la Casa de pensiii si care nu s-a luat in calcul pina acum.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 16:30, 8 Aprilie 2024
Corespunzatoare Anexei la Legea 360/2023, probabil.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Calcul pensie cu adeverinte cu venituri brute Petre Cristin Petre Cristin Buna ziua, Am depus la Casa de Pensii adeverintele cu venituri brute conform anexei nr. 6 din LEGE nr. 360 din 04 decembrie 2023. Recalculare pe ce lege se ... (vezi toată discuția)
Am iesit la pensie conform legii 263 in anul 2009. la calcularea ... stereciu ion stereciu ion Am esit la pensie comform legii 263 in anul 2009. La calcularea punctajului sa luat in calcul salariul tarifar din cartea de munca.In 2022 am depus la casa de ... (vezi toată discuția)
Bună ziua, punctele pentru veniturile nepermanente obținute ... tiberiu1001 tiberiu1001 Bună ziua, Punctele pentru veniturile nepermanente obținute în gr. II și gr. I se vor calcula după LG. 360 sau după LG. 263. ? Va mulțumesc ! (vezi toată discuția)