Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Declarare venituri prin declaratia unica fara PFA Cum ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Declarare venituri prin declaratia unica fara PFA Cum as putea?

Decalarare venituri prin declaratia unica fara PFA
Cum as putea sa declar veniturile obtinute din freelancing in anul 2023 fara pfa (pentru ca nu am putut sa-mi fac, nu am nimic care sa-mi justifice experienta). as putea sa le trec la venituri din activitati independente sau alte venituri ? Multumesc!
Le treceti la venituri din alte surse.
din strainatate si apoi din alte surse? multumesc!