Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Bună ziua. Mai este valabilă condiția că un ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Bună ziua. Mai este valabilă condiția că un apartament să ...

Bună ziua. Mai este valabilă condiția că un apartament să fie închiriat doar daca vecinii ii dau aprobare?
Daca eu care locuiesc sub acel apartament nu ii dau aprobare mai poate închiria?
Mulțumesc?
Unde ati gasit dvs. aceasta "conditie" ?
Ar fi culmea sa se ceara acceptul vecinilor pentru inchiriere!
Pentru regim hotelier, da.