avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 207 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Bună ziua. Mai este valabilă condiția că un ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Bună ziua. Mai este valabilă condiția că un apartament să ...

Bună ziua. Mai este valabilă condiția că un apartament să fie închiriat doar daca vecinii ii dau aprobare?
Daca eu care locuiesc sub acel apartament nu ii dau aprobare mai poate închiria?
Mulțumesc?
Cel mai recent răspuns: vali m , utilizator 11:22, 11 Aprilie 2024
Unde ati gasit dvs. aceasta "conditie" ?
Ar fi culmea sa se ceara acceptul vecinilor pentru inchiriere!
Pentru regim hotelier, da.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Probleme cu vecinul chirias "persoana juridica" cezariuliu cezariuliu Buna seara, Poate cineva sa ma ajute cu cateva informatii legate de urmatoare problema. Apartamentul de deasupra este inchiriat de proprietar unei firme ... (vezi toată discuția)
regim hotelier buna ziua. vecinul meu are apartament in regim hotelier. are ... Adelinan19 Adelinan19 buna ziua. vecinul meu are apartament in regim hotelier. are nevoie de aprobarea vecinilor pentru acest lucru ? nimeni nu e de acord pentru ca vin tot felul de ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, apartamentul situat sub al meu, intr-un bloc de locuinte, ... NicoleC NicoleC Inchiriere apartament bloc in regim hotelier (in scop turistic) Buna ziua, apartamentul situat sub al meu, intr-un bloc de locuinte, a fost recent introdus in ... (vezi toată discuția)